Class of 1964

Robert Appell

Paul Bell

Martha (Bringardner) Crabtree

Mike Cannivino

Ann (Davis) Shover

Terrence Dempsey

Paul DiBlasi

Frederick Forster

William Hickey

Ruth Hilderbrand

Frederick Johnston

Dan Koebel

Janet (Marvin) Barnas

Marina (Pica) Davis

Patrick Rea

Ronald Richison

John Ridgeway

John Siebold

Don Smith

Mary (Woodruff) Nosbisch

Class of 1965

James Baughman

Donald Bishop

Daniel DeMatteis

Frank DeVille

Roxana Dewart

Kenneth Evans

Perry Evans

Leonard Finelli

Sue (Fitzgerald) Thill

Robert Gentile

David Kauder

Mary Keefer

Christine (Klarman) Tinnerello

Mike Lacey

Kathryn Leonard

James Marchi

Dennis Mitchell

Daniel North

Anthony "Ron" Patanella

Frederick Reinemeyer

Anne (Rozanski) Bownas

John Stingley

Class of 1966

Marie (Archambault) Maxson

Daniel Asmo

Jerry Callaghan

Cheryl Contos

Mary Ann (D'Agostino) Devos

Theresa Davis

Sandra DeMers

David Dowdell

Sharon Edwards

Mike Gallagher

Frederick Graessle

Richard Graessle

Robert Hammond

Donald Kyre

Mary Lee

Cheryl Lyles

John W. Matthews

Michael Mossman

Thomas Nelson

Edgar Nincehelser

Lois (Oger) Stoll

Robert Pace

Eliza (Riegel) Trout

Barbara (Rodenfels) Rubin

Steve Royer

Ellen (Sapp) Schneider

James Sayre

Carl Spada

Woodrow Thomas

Karen Ulry

Lynn Van de Walle

Donald Wycoff

Class of 1967

Charles Black

Tanya Black

Diane Blais

Richard Brandel

David Callahan

Christina Coffey

Steven Dorsch

Anita (Eakins) Rice

Wilma (Faiella) Shockley

John Fortin

Rosemary (Garrick) Ritchie

Jeanne (Guth) Jones

Susan Haag

Nancy Henderson

Byron Hill

James Keifer

Ronald Kimbley

Gary Kloss

Anthony Loscko

John Marshman

Patricia Martin

Michael Mills

Susan Morris

Suzanne (Noeth) Moore

Mary (Ortleib) Bennett

Richard Penrod

Patrick Piccenti

Robert Smith

Mary Sullivan

David Tankovich

Rosemary Thompson

John Vogel

Michael Whalen

 
 

Class of 1968

Class of 1969

 
 

Douglas Adams

Brenda Bossetti

Dale Carpenter

Carolyn (Collura) Jordan

Richard Clay

Patrick Creedon

Al “Skip” DeAscentis

Father Rodric DiPietro

Catherine (Finneran) Williams

Vernon Foster

Patrick Fowler

Marianne Fontanarosa

Michael Furney

Benny Gioffre

Margaret Hickey

George Keseg

Joseph Lenge

Robert McDonald

Thomas Melvin

Joseph Ricci

Linda (Ricevuto) Berridge

James Sorgini

Mary (Tedrick) Williamson

John Tipple

Kathleen Toy

Lawrence Woodruff

Linda (Wooten) Butz

Dave Benedetti

Mike Byrne

Martin Cahill

Margaret Callaghan

Sonny D'Andrea

Stephen Diehl

Joe Dixon

Jim Feldhouse

Michael Grossman

Steve Haley

Pamela Hall

Martin Hollern

Austin Lee

Mary Jo (McCann) Thomas

Chris (Orr) Stagsetter

Pamela (Pizzuti) Rosshirt

Mike Santilli

Patrick Thomas

Teresa Vincent 

Jane Walters